ÇALIŞMA PRENSİBİ

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak kaliteli hizmetin siz değerli müşterilerimizin güveninden ve profesyonel bir ekiple profesyonel, titiz bir çalışmadan geçtiğini biliyoruz. Bundan yola çıkarak yaptığımız her temizliği profesyonel ekibimizle, kaliteli, titiz ve uygun fiyatlı yapmaktayız.

GÜLERYÜZLÜ PERSONEL

Profesyonel personellerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize güleryüz, samimiyet ve kaliteli hizmet sunmak İzmir Temizlik Şirketi KRAL Temizliğin temel çalışma prensiplerindendir.

PROFESYONEL HİZMET

Temizlikte çalışan personelin işini özveri ile yapması ve profesyonel olması siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için önemi olmakla birlikte İzmir Temizlik Şirketi KRAL Temizliğin temel çalışma prensiplerindendir.

GÜVENLİ HİZMET

Çift taraflı EzKa Temizlik tarafından hem de siz müşterimiz tarafından doldurulan sözleşme ile işleriniz garantili, güvenli bir şekilde yürütülmektedir. Sizin güveniniz temel çalışma prensiplerimizdendir.

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize İzmir'in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerine hizmet vermekteyiz.

İLETİŞİM VE FİYAT TEKLİFİ
KEŞİF

Müşterilerimizin talebi üzerine evlerinize, apartmanlarınıza, işyerlerinize gelerek en uygun fiyatı İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik vermektedir.

ANLAŞMA SÜRECİ

EzKa Temizlik olarak keşif sonrasında alacağınız fiyat ile size sunacağımız sözleşmemiz ile ilk adımı atmış oluyoruz. İzmir Temizlik Şirketleri EzKa Temizlik

HİZMETİ SAĞLAMA

İzmir Temizlik Şirketi KRAL Temizliğin Profesyonel ekibi kaliteli malzemeler ile size en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalara başlar.