HAKKIMIZDA

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize İzmir'in Çiğli, Karşıyaka, Menemen bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Değerlerimiz; Profesyonellik, Müşteri Odaklılık, Takım Ruhu, Çalışanların Mutluluğu, Güvenilirlik, Kaliteli Hizmettir. Verdiğimiz hizmetler ev temizliği, apartman temizliği, ofis temizliği, okul - kreş temizliği, inşaat sonrası temizlik, fabrika temizliği, villa - yazlık temizliği, halı - koltuk yıkamadır.

Hizmet etiketlerimiz: Temizlik firmaları, Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketleri, İzmir Temizlik Şirketi, İzmir Temizlik Firmaları, İzmirde Temizlik Hizmetleri, Temizlik, Genel Temizlik, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, İş yeri Temizliği, Temizlik Hizmetleri, Temizlik Ekipleri, İzmirde Temizlik Firmaları, apartman temizliği, ev temizliği,daire temizliği, merdiven temizliği.


KEŞİF

Müşterilerimizin talebi üzerine evlerinize, apartmanlarınıza, işyerlerinize gelerek en uygun fiyatı İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik vermektedir.

ANLAŞMA SÜRECİ

EzKa Temizlik olarak keşif sonrasında alacağınız fiyat ile size sunacağımız sözleşmemiz ile ilk adımı atmış oluyoruz. İzmir Temizlik Şirketleri EzKa Temizlik

HİZMETİ SAĞLAMA

İzmir Temizlik Şirketi KRAL Temizliğin Profesyonel ekibi kaliteli malzemeler ile size en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalara başlar.