HİZMETLERİMİZ

İzmir Temizlik Firması EZKA Temizliğin yaptığı hizmetler : Apartman Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Okul - Kreş Temizliği, Fabrika Temizliği, Hastane Temizliği, Villa - Yazlık Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Halı - Koltuk Yıkamadır.

APARTMAN TEMİZLİĞİ PROFESYONELLİK İSTER.

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik profesyonel ekibi ile apartmanlarınızda sizlere titiz bir çalışma sunar.

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize İzmir'in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerine hizmet vermekteyiz.


Ev temizliğinde profesyonel ekibimizle İzmir temizlik şirketi EzKa Temizlik olarak en kaliteli, en hijyenik ve en profesyonel hizmeti vermekteyiz.
İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik eğitimli personeliyle, hijyen kurallarını en iyi şekilde kullanarak temizlik konusunda kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaya uğraşmaktadır.
Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul ve kreş temizliği İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik tarafından eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir.
Fabrika temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerine İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.
İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik Profesyonel ekibi son sistem teknoloji cihaz ve malzemelerle hastane temizliği alanında kaliteli hizmet vermektedir.
İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.
Halılarınız ve koltuklarınız İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.