KAMPANYALARIMIZ

İzmir Temizlik Şirketi EzKa Temizlik çeşitli kampanyaları ile ve en kaliteli hizmeti titizlikle sizlere sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kampanyalarımız Hakkında Önemli Bilgi

Sizlere sunmak üzere hazırladığımız kampanyalarımız sizlerin avantajına olup kesinlikle kar amacı gütmeden müşteri memnuniyeti amaç alınarak yapılmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemlidir. Bizler sizlerle uzun yıllar çalışmayı planlıyoruz bu yüzden siz değerli müşterilerimize imkanlarımızı seferber ediyoruz. Kampanyalarımız iki tarafı da koruyan sözleşmelerle korunmaktadır.ÜCRETSİZ İLAÇLAMA BİZDEN!

Siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine apartmanınıza ücretsiz keşif ve fiyat vermeye geliyoruz. Sözleşme imzaladığımız apartmanımıza sizin seçtiğiniz, yılda herhangi bir gün bir defa olmak üzere ilaçlama hizmetini ücretsiz vermekteyiz. İzmir Temizlik Şirketi EZKA Temizlik ayrıcalığını kaçırmayın.

Apartman sakinleri karar verip bir apartman yalnızca bir kmapanyadan yararlanabilmektedir.

HALI YIKAMALARINIZDA %30 İNDİRİM!

Siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine apartmanınıza ücretsiz keşif ve fiyat vermeye geliyoruz. Sözleşme imzalandığında apartmanını temizlediğimiz apartman sakinlerinin isteği üzerine yılda bir defa olmak üzere halılarınız %30 indirimli fiyat ile yıkanmaktadır. (Tüm halılar bir seferde alınıp bir seferde teslim edilir. Bu yüzden apartman yöneticimiz sizlere halıların toplanacağı günü belirtecektir.) İzmir Temizlik Şirketi EZKA Temizlik ayrıcalığını kaçırmayın.

Apartman sakinleri karar verip bir apartman yalnızca bir kmapanyadan yararlanabilmektedir.

KOLTUK YIKAMALARINIZDA %20 İNDİRİM!

Siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine apartmanınıza ücretsiz keşif ve fiyat vermeye geliyoruz. Sözleşme imzalandığında apartmanını temizlediğimiz apartman sakinlerinin isteği üzerine yılda bir defa olmak üzere tüm apartman sakinlerinin belirlediği bir günde koltuklarınız %20 indirimli temizlenmektedir. İzmir Temizlik Şirketi EZKA Temizlik ayrıcalığını kaçırmayın.

Apartman sakinleri karar verip bir apartman yalnızca bir kmapanyadan yararlanabilmektedir. Kampanyanın uygulaması apartman sakinlerinin hepsinin ortak seçtiği bir günde gerçekleşecektir.